“Mežābeles – Straumēni” – 3D renderi

Edvarts Virza rakstot grāmatu “Straumēni” vēlējās iemūžināt savas mājas ejot cauri gadu mijai. Lasot grāmatu vienmēr esmu vilkusi paralēles ar savām mājām – “Mežābelēm”, jo galvā lasīto parasti skatu caur sev pazīstamiem objektiem, šajā reizē lauku sētu, bet runas par mājas pārdošanu, kas notika laikā, kad lasīju “Straumēnus”, manī raisīja vēlmi arī iesaldēt savu māju kādā mākslas objektā.

2020. gadā es beidzot īstenoju savu ieceri un apvienoju “Straumēnu” motīvus ar 3D vidē izveidotiem “Mežābeļu” māju modeļiem.

GPS – etnogrāfisko zīmju kartiņas

Kartiņas ar etnogrāfiskajām zīmēm, kas veidotas ar GPS datu palīdzību.

“WORDotājs/Vārdotājs” – ekstrasensa mājaslapa

Gaišreģi, mistiķi un vārdotāji Latvijā nav nekāds retums un, jo grūtāki laiki, jo vairāk cilvēku cenšas atrast palīdzību pie pašmāju burvjiem. Kaut nevaru pateikt vai eksistē garu pasaule vai gaišreģi, grūti ticību rast pie tādiem, kas pensionāriem un slimajiem pēdējo naudu atņems un acu priekšā cilvēku neatradīs.

Tāpēc piedāvāju jaunāko pašmāju ekstrasensi Alzi Admidiņu, kas ar savām wordpress spējām Jums dos atbildes uz dažnedažādiem jautājumiem par pliku velti!

Reklāmas ir veidotas pēc dzīvē redzētām reklāmām un ir interaktīvas, caur tām var gan pārvietoties pa mājaslapu, gan apskatīt citus rakstus un jauno mediju mākslas darbus.